Tasuta karjäärinõustamine kõigile

Kui soovite arutada oma eeldusi kutsevalikuks ja väljaõppeks või vajate  teadmisi ja oskusi tulemuslikumaks tööotsimiseks, siis pöörduge karjäärinõustaja poole.

Töötukassa pakub tasuta  karjäärinõustamist kõigile vajajatele, sealhulgas nendele, kes töötavad, õpivad või on pensioniealised. Lisaks saavad karjäärinõustamisel osaleda kodus olevad lapsevanemad, hooldajad jne. Antus sihtgrupi karjäärinõustaja Eesti Töötukassa Võrumaa Osakonnas on Reet Kender.

Karjäärinõustamine toimub individuaalselt, grupis, e-kirja või Skype’i vahendusel. Individuaalne vestlus kestab enamasti 45 minutit. Kui soovitud tulemuseni jõudmine võtab  rohkem aega, saate vajadusel nõustamisel käia mitu korda. Grupinõustamises osaleb  kuni 16 inimest, grupis suheldes saate õppida teiste kogemustest ja jagada enda omi. Grupinõustamised toimuvad vajadusel mitu korda.

Käesolevate sihtgruppide karjäärinõustamist kaasrahastab Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond ja selle teenuse raames ei nõustata töötukassas töötuna ja koondamisteatega tööotsijatena registreeritud inimesi. Eelpoolnimetatud sihtgruppide karjäärinõustamisega tegeleb Eesti Töötukassa Võrumaa osakonnas karjäärinõustaja Maarika Ilves.

Nõustamisele saab registreerida infolaua telefonil 7868750 või saates e-kirja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Rohkem infot karjäärinõustamise kohta saab http://www.minukarjaar.ee https://www.tootukassa.ee/content/teenused/noustamisteenused