Medita kliinik Tartus laiendab tegevust

Alates 2011. aastast Tartus tegutsev Medita kliinik laiendab oma tegevust ja pakub eriarstiabiteenuseid endokrinoloogia, günekoloogia, uroloogia ja androloogia, üldkirurgia ja reumatoloogia valdkondades.

Lisaks on alustatud registreerimisi üldkirurgi ambulatoorsetele vastuvõttudele Elva linnas, mida hakkab teostama üldkirurg, dr. Andrei Uksov.

Medita kliinikul on kehtiv ravirahastamise leping Eesti Haigekassaga, v.a reumatoloogia erialal, kus pakutakse tasulist vastuvõttu. Medita kliinikul on kehtiv  ravirahastamise leping Eesti Haigekassaga günekoloogia ja kirurgiliste erialade päevaravi ja päevakirurgia teenuste osutamiseks.

Arstidena töötavad kliinikus:

 * androloogi ja uroloogina dr. Kristo Ausmees, uroloogina dr. Tanel Muul;
 * endokrinoloogidena dr. Svetlana Matjus, dr. Maire Lubi, dr. Kaia
   Tammiksaar ja dr. Verner Fogel;
 * üldkirurgidena dr. Silver Merisalu ja dr. Andrei Uksov;
 * naistearstidena dr. Marit Kolk, dr. Triin Tammiste, dr. Kristin
   Jaigma ja dr. Snez(anna Kalm;
 * reumatoloogina dr. Mart Kull.

Medita kliinik asub Tartus, aadressil Teguri 37b. Lähedal asuvad E-Kaubamaja ja Teguri bussipeatused. Kliiniku läheduses on tasuta väga head parkimisvõimalused.

Medita kliinik on avatud esmaspäevast reedeni. Arsti vastuvõtule saab ennast registreerida telefonil 5 645 8430. Lisainfot saab e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Medita kliiniku koduleheküljelt www.medita.ee.

Lugupidamisega

Medita kliinik