Programm "Noored Setomaale" annab toetust noortele oma eluruumide elutingimuste parandamiseks

3. detsembri volikogu istungil otsustati (otsus lisatud) programmi Noored Setomaale Misso valla poolt toetada 10 000 euroga, mis teeb koos riigipoolsete vahenditega kokku 20 000 eurot toetuseks. Samuti määrati maksimaalne toetuse summa 5000 eurot ühe taotleja kohta.

Kõik huvilised jälgige infot, küsimuste korral pöörduge julgesti valla ametnike poole. Taotlusvooru avanedes toimub ka infopäev kõigile huvilistele. Edu projektide ette valmistamisel ning kirjutamisel!

Noored Setomaale toetusskeemi (9.11.2015) infopäeval EASi peetud ettekande slaidid on lisatud veebilehele http://www.setomaa.ee/noored-maale-toetusskeem-2015

Toetust saavad taotleda Mikitamäe, Värska, Meremäe ja Misso vallas elavad 21-40aastased noored oma eluruumide elutingimuste parendamiseks. Toetusskeemi korda on võimalik vaadata veebiaadressil http://www.setomaa.ee/noored-maale-toetusskeem-2015. Noored Setomaale toetusskeemi rahastab Setomaa arengu programm.

Kui Teil on küsimusi, siis pöörduge Misso valla haldusjuhi Indrek Ülperi poole, 5145 313, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.