Misso valla eelarvest mittetulundustegevusteks toetuste taotlemise tähtaeg 10.09.2017!

Toetust saavad taotleda Misso vallas registreeritud või siin tegutsevad mittetulundusühingud, seltsingud ja sihtasutused.

Avalikud taotlusvoorud toimuvad kaks korda aastas:
1) esimese taotlusvooru tähtaeg on 10. märts;
2) teise taotlusvooru tähtaeg on 10. september.

Toetuse andmise eesmärgiks on arendada Misso vallas omaalgatuse toetamise kaudu tegevusi, mis tagaks Misso valla elanike vaimse ja füüsilise vormisoleku ning heaolu, külaelu arengu ja noorte mitmekesise võimete arendamise järgnevates tegevusvaldkondades:

1) kultuur;
2) harrastus- ja võistlussport;
3) tervishoid ja sotsiaalhoolekanne;
4) haridus ja noorsootöö;
5) külaelu arendamine;
6) keskkonnakaitse;
7) vaba aja veetmise võimaluste mitmekesistamine;
8) füüsilise elukeskkonna parendamine;
9) siseturvalisuse ennetustöö.

Projekti kuludest moodustab toetuse osa maksimaalselt 90% ja omafinantseering vähemalt 10%.

Projektitoetuseks on Misso valla 2017. aasta eelarves *planeeritud* kokku 2500 eurot, millest esimeses taotlusvoorus planeeritakse jagada 1500 eurot ning teises taotlusvoorus 1000 eurot.

Taotlemiseks on vajalik täita vormikohane taotlus (manuses) ning esitada see hiljemalt 10. septembriks Misso Vallavalitsusele e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või paberkandjal aadressile: Tsiistre tee 3, Misso alevik, Misso vald, 65001 Võru maakond.

Misso valla eelarvest mittetulundustegevusteks toetuse andmise kord on kättesaadav https://www.riigiteataja.ee/akt/425022016055

Täiendav informatsioon tel 785 6144 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Tuletame ka meelde varasematele taotlejatele, kellel aruanne on esitamata, et aruanne on vajalik esitada, kui tegevused on tehtud!