Rahvamaja uudised ja teated

Tantsuhuvilised neiud ja naised!

Rahvatantsurühm  HÄITSMED ja LINETANTSURÜHM  ootab enda sekka tantsijaid.

Saame  kokku  rahvamajas  reedel, 6.  oktoobril  kell  18.00. Võta  kaasa  hea  tuju, sõber, naaber. Esimesel  korral teeme plaane  uueks  hooajaks.

Teid  ootab  tantsuõpetaja  Maire  Udras

Reedel, 29. septembril kell 13.30 tähistame Misso rahvamajas EAKATE PÄEVA

¤ Meeleolu loob ans. Mahe ja trio Meremäelt

¤ Nõuande minutid: Kuidas kanda moekalt rätti ja salli. Võta kaasa oma rätik ja sall, teeme koos praktiliselt kõik läbi.

¤ Õpituba "Kommidest lillekimbu  valmistamine"

Oodatud on kõik memmed ja taadid, vanaemad ja vanaisad, emad ja isad.

Reedel, 4. augustil kell 19.00 Misso rahvamajas Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi keelpilliorkester. Dirigent Rasmus Puur

Suvekontsertide raames VHK keelpilliorkestri kontsert.Dirigendiks helilooja, muusik,2017 a.  noorte laulupeo "Noored juured" ideekavandi üks autoritest - Rasmus Puur. Laulupeol tegi debüüdi dirigendina.Kavas Eesti heliloojate muusika. Kontserdi pikkus umbes 1 tund. Sissepääs annetusena.

Tulge kuulama!

Pöördumine Misso valla rahva poole!

Misso  Vallavalitsus pöördub Teie poole palvega, teha oma ettepanekuid möödunud aasta silmapaistvate tegijate ja tegude tunnustamiseks.

¤ AASTA  TEGU on  avalikkusele suunatud heategu, ehitus, sündmus, projekt vms., mis on ellu kutsutud üksikisiku või organisatsiooni poolt Misso valla rahva heaks.

¤ AASTA  TEGIJA on üksikisik. kes on eriliselt silma paistnud eestvedajana, "sädeinimesena", mõne tänuväärse teo algatajana vms., mis on suunatud Misso valla inimestele või organisatsioonidele või toonud Misso vallale kuulsust väljaspool valda.

Palume Teil esitada Aasta Tegu ja Aasta Tegija ettepanekud koos vastavasisulise põhjendusega e-posti teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tuua paberkandjal Misso Rahvamajja hiljemalt 10. augustiks 2017.

NB! Anonüümseid ettepanekuid arvesse ei võeta.

Aasta Tegu ja Aasta Tegija tiitlid antakse üle 9. sept. 2017 a. kell 18.00 Misso valla 25. sünnipäevapeol Misso Rahvamajas.

Mälestushetked ja võidutulest tule jagamine Misso valla mälestuskivide juures 23. juunil 2017

kell 18.00  Misso Vabadussõja mälestusmärgi juures Oravasaares

kell 18.30  Luhamaal mälestuskivi juures

kell 19.00  Saika metsavendade mälestuskivi juures

Võidutulest jagatakse tulekilde, et süüdata külades jaanituli

Hea Misso kandi inimene! Pöördun kõigi poole palvega, kellel on Misso kandist fotosid aastatest 1960 - 2000. Fotonäitus "Misso eile ja täna"

 Tahame  üles panna fotonäituse " Misso eile ja täna". See eeldaks Teie kõikide abi.  Kui vaatate üle oma fotoalbumid, leiate kindlasti fotosid, mis on tehtud väga ammu. Võrdluseks ongi kõrvale panna foto 2017. aastast.Näiteks vana foto endisest vallamajast, koolist, kellegi elamust, loodusest jne. On palve, et tooksite fotod rahvamajja või saadaksite meili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Me laseme teha fotokeskuses fotodest koopiad ja töödelda. Kõik fotod tagastame. Fotosid ootan 20. juuliks 2017.  Helistada võib lisainfo saamiseks: 53430389. Näituse tahame avada kõigile vaatamiseks septembris. Jään ootama fotosid.

Teade! Alates 15. maist jõusaal suletud.

Meeldivat sportimist looduses!