Kultuuri- ja sporditeated

Tule kolmapäeval, 4. okt. kell 17.00 Misso rahvamajja köögiviljakampaania sündmusele "SÜGIS PURGIS JA SAHVRIS"

Kas Sinu toidulaual on köögiviljad ja puuviljad?

¤ Meile tuleb põnevatest hoidistest ja nende tegemisest rääkima Anneli Ots

¤ Valmistame lihtsaid hoidiseid, degusteerime koos

¤ Võite kaasa võtta oma põnevaid hoidiseid, et koos mekkida ja jagada retseptegi

Kõik on oodatud!

Oma tulekust anna teada 30.septembrini tel. 53430389 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Misso spordinädal 2017

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond alustas taotluste vastuvõttu stipendiumideks ja kultuuriprojektide finantseerimiseks 2018. aastal

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond võtab kuni 16. oktoobrini vastu taotlusi 2018. aasta stipendiumideks ja kultuuriprojektide finantseerimiseks.

Loe edasi...

Tantsuhuvilised neiud ja naised!

Rahvatantsurühm  HÄITSMED ja LINETANTSURÜHM  ootab enda sekka tantsijaid.

Saame  kokku  rahvamajas  reedel, 6.  oktoobril  kell  18.00. Võta  kaasa  hea  tuju, sõber, naaber. Esimesel  korral teeme plaane  uueks  hooajaks.

Teid  ootab  tantsuõpetaja  Maire  Udras

Reedel, 29. septembril kell 13.30 tähistame Misso rahvamajas EAKATE PÄEVA

¤ Meeleolu loob ans. Mahe ja trio Meremäelt

¤ Nõuande minutid: Kuidas kanda moekalt rätti ja salli. Võta kaasa oma rätik ja sall, teeme koos praktiliselt kõik läbi.

¤ Õpituba "Kommidest lillekimbu  valmistamine"

Oodatud on kõik memmed ja taadid, vanaemad ja vanaisad, emad ja isad.

Misso valla 25. sünnipäev

Reedel, 4. augustil kell 19.00 Misso rahvamajas Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi keelpilliorkester. Dirigent Rasmus Puur

Suvekontsertide raames VHK keelpilliorkestri kontsert.Dirigendiks helilooja, muusik,2017 a.  noorte laulupeo "Noored juured" ideekavandi üks autoritest - Rasmus Puur. Laulupeol tegi debüüdi dirigendina.Kavas Eesti heliloojate muusika. Kontserdi pikkus umbes 1 tund. Sissepääs annetusena.

Tulge kuulama!

Pöördumine Misso valla rahva poole!

Misso  Vallavalitsus pöördub Teie poole palvega, teha oma ettepanekuid möödunud aasta silmapaistvate tegijate ja tegude tunnustamiseks.

¤ AASTA  TEGU on  avalikkusele suunatud heategu, ehitus, sündmus, projekt vms., mis on ellu kutsutud üksikisiku või organisatsiooni poolt Misso valla rahva heaks.

¤ AASTA  TEGIJA on üksikisik. kes on eriliselt silma paistnud eestvedajana, "sädeinimesena", mõne tänuväärse teo algatajana vms., mis on suunatud Misso valla inimestele või organisatsioonidele või toonud Misso vallale kuulsust väljaspool valda.

Palume Teil esitada Aasta Tegu ja Aasta Tegija ettepanekud koos vastavasisulise põhjendusega e-posti teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tuua paberkandjal Misso Rahvamajja hiljemalt 10. augustiks 2017.

NB! Anonüümseid ettepanekuid arvesse ei võeta.

Aasta Tegu ja Aasta Tegija tiitlid antakse üle 9. sept. 2017 a. kell 18.00 Misso valla 25. sünnipäevapeol Misso Rahvamajas.

Tsiistrenuka vanaaja jaanituli

Vaata eraldi

Lehekülg 1 / 35