Avalik kirjalik enampakkumine - ratastraktor T 150 koos virtsapütiga

OÜ Misso Haldus müüb avalikul kirjalikul enampakkumisel OÜ Misso haldusele kuuluva alljärgneva vara:
Ratastraktori T 150 (Rikkega - jahutusvedelik jookseb karterisse) koos Virtsapütiga. Esemed müüakse ainult koos, eraldi ei saa osta traktorit ega virtsapütti.
Müügijärgsed tingimused: Pakkumise võitja on kohustatud osutama fekaaliveo teenust Misso valla piires vähemalt 1 aasta.

Alghind 3000 (kolm tuhat) eurot.

Loe edasi...

Misso vald läheb 01.02.2017 üle korraldatud jäätmeveole!

Korraldatud jäätmevedu on selline jäätmemajanduse korraldus, kus jäätmeveoga liitunuks loetakse kõik veopiirkonna eluruumid ning äri-, teenindus- ja tootmispinnad.

Loe edasi...

Nutika elektritarbija valem: tark planeerimine

Nii nagu tunneme üha rohkem huvi oma tervisenäitajate, päevas käidud sammude ja tarbitud kalorite vastu, nii on tõusnud tarbijate seas huvi ka oma elektritarbimise näitajate ja võimaluste vastu oma energiakulusid vähendada. Ka Võrumaal on mobiilist oma elektritarbimist jälgivate tarbijate arv kasvanud aastaga 23 protsenti.

Loe edasi...

Küta õigesti ahju ja sorteeri jäätmeid!

Keskkonnaministeeriumi, Keskkonnaameti, Päästeameti, Keskkonnainspektsiooni ja Eesti Keskkonnauuringute Keskuse koostöö tulemusel on valminud materjalid, mis õpetavad inimesi õigesti ahju kütma ja jäätmeid sortima. Lisainfot ohutu kütmise ja jäätmete sortimise kohta leiad veel ahi.envir.ee ja bioneerist www.bioneer.ee/tegutse/sortimine.

Fekaalivedu

Misso Vallavalitsus koordineerib fekaalivedu (20€ kaevu tühjendamine + 1,05€ kilomeeter).
Oma soovist palume teatada haldusjuhile tel 5145 313 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Veeanalüüside vastuvõtt

Veeanalüüside vastuvõtu päevad 2016. a Võrus, Lembitu 2A, III korrus kell 8-12

20. jaanuar; 17. veebruar; 16. märts; 13. aprill; 18. mai; 15. juuni; 13. juuli; 10. august; 14. september; 12. oktoober; 16. november; 14. detsember. Tel. 7821496

Prügi

Misso vallas alaliselt mitteelavad kinnistute omanikud saavad prügi ära anda tööpäevadel Misso vallamaja juures hinnaga 0,03 senti liiter. Prügi äraandmise soovi korral pöörduda vallavalitsuse infolauda.

Ohtlike jäätmete vastuvõtt

Misso Vallavalitsus võtab tööpäevadel kella 8.00 - 16.00- ni vallamaja katlamaja juures vastu ohtlike jäätmeid (akud, patareid, õlid, värvid, lakid, liimid, lahustid, kemikaalid, elektri- ja elektroonika seadmed).

Teistel aegadel palume eelnevalt kokku leppida majandustöölisega tel 5304 7500, kes võtab Teie jäätmed vastu. Ärge jätke jäätmeid lihtsalt hoone kõrvale!

Lumetõrjetööde korraldamine Misso valla teedel ja tänavatel talveperioodidel 2016/2017

Misso vallas teostatakse lumetõrjet kohalikel teedel ja tänavatel ning erateedel ja sissesõitudel võimalusel kuni kinnistuni, raskendatavatel oludel kinnistu piirini. Lumetõrjetööde teostajate leidmiseks viis OÜ Misso Haldus  läbi  hanke. Valla territoorium jagati neljaks iseseisvaks piirkonnaks.  Töö teostamisega seotud probleemide tekkimisel on valla elanikel õigus pöörduda telefoni teel otse oma piirkonna lumetõrjetööde korraldaja poole.

Loe edasi...