Mäe-Siksali maaüksuse detailplaneeringu korduv avalik väljapanek

Misso Vallavalitsus korraldab 30. juulist – 13. augustini 2015. a „Mäe-Siksali maaüksuse detailplaneeringu“ korduva avaliku väljapaneku.

Planeeritav ala asub aadressil Misso vald Siksälä küla Mäe-Siksali maaüksus (katastritunnus 46801:003:1833), suurusega ca 2,55 ha. Detailplaneeringu lahendusega on ette nähtud kinnistu jagamine, krundi ehitusõiguse määramine elamu ja kõrvalhoonete ehitamiseks, tehnovõrkude ja –rajatiste asukoha määramine, maa sihtotstarbe muutmine ning Hino järve ehituskeeluvööndi vähendamine 50 meetrini. Detailplaneeringuga kehtivat üldplaneeringut ei muudeta ning selle elluviimisega ei kaasne mõjusid kolmandatele osapooltele aga olulist negatiivset mõju keskkonnale.

Detailplaneeringu dokumentidega saab tutvuda Misso Vallavalitsuse ruumides tööpäeviti või valla kodulehel (www.misso.ee). Detailplaneeringu kohta saab esitada ettepanekuid, vastuväiteid ja küsimusi avaliku väljapaneku ajal esitades need kirjalikult Misso Vallavalitsusele (Tsiistre tee 3, Misso alevik, 65001 Võru maakond) või e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).