Misso Maaelukeskuse detailplaneering

Misso Vallavalitsus korraldab 08. detsembrist – 21. detsembrini 2014. a „Misso Maaelukeskuse detailplaneeringu“ avaliku väljapaneku.

Detailplaneeringu avalik arutelu toimub 22.12.2014 a kell 15.00, Misso vallamaja saalis (Tsiistre tee 3).

Planeeritav ala asub aadressil Misso vald Misso alevik Riia mnt 11 (46801:003:0354), suurusega 2743 m². Detailplaneeringu lahendusega on ette nähtud olemasoleva peahoone rekonstreerimine ja laiendus ning selle teenindamiseks vajamineva maaküttesüsteemi rajamine. Maaelukeskusesse on I korrusele plaanis rajada turismiinfopunkt väikese kaupluse ja tööruumidega ning II korrusele eluruumid. Detailplaneeringuga kehtivat üldplaneeringut ei muudeta ning selle elluviimisega ei kaasne mõjusid kolmandatele osapooltele aga olulist negatiivset mõju keskkonnale.

Detailplaneeringu dokumentidega saab tutvuda Misso Vallavalitsuse ruumides tööpäeviti või valla kodulehel (www.misso.ee). Detailplaneeringu kohta saab esitada ettepanekuid, vastuväiteid ja küsimusi avaliku väljapaneku ajal esitades need kirjalikult Misso Vallavalitsusele (Tsiistre tee 3, Misso alevik, 65001 Võru maakond) või e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).