Avalik kord

8 olulist küsimust jalgratturile

Ilusad ilmad on juba varakult toonud tänavapilti palju jalgrattureid. Allolevas failis on mõned soovitused ja liiklusreeglid jalgratturitele.

Võrumaal on ametis uus piirkonnapolitseinik Peeter Piirmann

Vastseliina, Misso ja Meremäe vallas aitab kohalikke elanikke politsei pädevuses olevate probleemide lahendamisel piirkonnapolitseinik Peeter Piirmann.

Loe edasi...

Julge olla silmapaistev!

Eelmisel aastal jättis liikluses elu 24 jalakäijat, kellest 16 said surma pimedal ajal. Hukkunutest vaid kolm kandsid helkurit.

Loe edasi...

Kõige olulisem on õige kõrgus

Peatoe õigesse asendisse reguleerimine on üks väike liigutus, kuid see võib päästa inimese surmast või ratastoolist!

Loe edasi...

Seente ja marjade korjamine ning looduses liikumine ohutumaks!

Metsad on täitunud seentest ja marjadest ning usin otsija saab üsna hõlpsa vaevaga omale kõhutäie jao kokku korjatud ning jääb üle ka talvevarude moodustamiseks. Koos seeneliste ning marjuliste saabumisega metsa on aga igal aastal ka võimalik lugeda eksinud inimestest keda siis taga otsitakse.

Loe edasi...

Pikanäpumehest sammuke ees

Ilmade soojenedes saab tavaks veeta vabad päevad, nädalavahetused ja puhkused maal. Just sel ajal sagenevad aga ka vargused suvilatest, garaažidest ja maamajadest ehk kohtadest, kus pidevalt sees ei elata. Siinkohal ongi õige aeg meelde tuletada, kuidas oma suvekodus olevat vara võimalikult hästi kaitsta.

Loe edasi...

Palume Teie kõigi abi Markkuse leidmisel

Markkus jäi kadunuks reede öösel vastu laupäeva, 24 oktoobrit, Võru kesklinnas. Markus on 17. aastane, 161 cm pikk, kõhna, tumedate juustega. Täpsem info allolevas kuulutuses!

Politsei palub inimeste kaasabi

Politsei palub inimeste kaasabi, et selgitada 27. septembril Võrumaal Võru vallas metsast leitud imiku surmaga seotud asjaolusid ning tuvastada lapse ema.

Loe edasi...

Relvade registreerimine, ümbervormistamine ja relvalubade vahetus

Alates 01.11.2015.a. saab Võru politseijaoskonnas aadressil Räpina mnt 20a Võru linn teostada relvade registreerimist, ümbervormistamist ja relvalubade vahetust  esmaspäevast neljapäevani kella 09.00-st kuni 17.00-ni.

Loe edasi...

112 – KIIRABI, PÄÄSTE, POLITSEI

Eestis on nüüd üks hädaabinumber 112 kiirabi, päästjate ja politsei kutsumiseks.  Kui vajad kiiret abi, helista hädaabinumbril 112 Häirekeskusesse.

Loe edasi...